محل تبلیغات شما

۱۱ ) بر آن  چه در کلاس مجازی مهم است تاکید کنید.

مطالب مهم باید تکرار و تاکید شوند و فراگیران بدانند از این مطالب ، حتماً ارزشیابی انجام خواهد شد .

۱۲ ) پاسخگو باشید.

مربیان آنلاین ، موظف هستند در یک بازه ی زمانی محدود و از پیش تعیین شده ،  ولی بصورت منظم ، به سوالات مرتبط فراگیران پاسخ دهند .

پاسخگویی شما به سوال ها ممکن است به صورت صوتی ، تصویری و یا متن باشد ولی در هر صورت ، نشان دهنده ی احترام و صمیمیت شما نسبت به فراگیر است .

اگر قرار است زمان پاسخگویی تغییر کند و یا محدودیتی در آن وارد شود باید از قبل ، فراگیران را آماده نماییم . مثلاً هنگامی که در مسافرت هستید و پاسخ دهی کمتر می شود.

۱۳ ) تکالیف با سطح دشواری متفاوت باشد.

پس از شناخت دانش آموزان و توانایی های شخصی هر کدام ، تکالیفی با سطوح دشواری متفاوت برای فراگیران ، در نظر بگیرید تا دانش آموزان قوی تر ، مجبور به اتلاف وقت نشده و همچنین دانش آموزان ضعیف ، با حس ناتوانی در انجام تکالیف مشکل ، سرخورده نشوند.

۱۴ ) از محدودیت اینترنت و سرعت آن آگاه باشید.

استفاده از متن و تصویر بسیار آسان است ولی صوت و فیلم هم ضمن تسهیل یادگیری ، جذابیت بیشتری هم دارد اما در شرایطی که محدودیت سرعت اینترنت را برای فراگیران پیش بینی می کنید از متن و تصویر و حتی الامکان ، فیلم و صوت های بسیار کم حجم استفاده کنید.

رعایت اصول ذکر شده در تدریس مجازی ، علاوه بر تضمین یک سطح حمایتی مطلوب برای فراگیران ، امر تدریس را برای شما نیز ، در نهایت ، آسان تر خواهد کرد .

نکات کاربردی کلاس های مجازی 3

نکات کاربردی کلاس های مجازی 2

نکات کاربردی کلاس های مجازی 1

، ,فراگیران ,دانش ,متن ,مجازی ,ولی ,برای فراگیران ,دانش آموزان ,فراگیران ، ,متن و ,، در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من خودم باخدای خودم